nieruchomość (lokal mieszkalny)

map_marker
Os. Sikorskiego 8 K/7 44-240 Żory, śląskie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Żorach Ziemowit Bielak

Kancelaria Komornicza nr II w Żorach

Ziemowit Bielak

Okrężna 3/301, 44-240 Żory

tel. 32 724 65 26


Żory, 3 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: Km 1517/18


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Żorach Ziemowit Bielak Kancelaria Komornicza nr II w Żorach, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 28 października 2026 o godz. 14:00, pod adresem: Os. Sikorskiego 8 K/7, 44-240 Żory zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: nieruchomość (lokal mieszkalny)

Położenie: Os. Sikorskiego 8 K/7 44-240 Żory

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nieruchomości lokalowe mieszkalne

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: GL1X/00014827/4

Dłużnik: Jadwiga Bączyńska


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Ziemowit Bielak



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
GL1X/00014827/4
Opublikowane
03.09.2026
Wygasa
29.10.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Żorach Ziemowit Bielak Kancelaria Komornicza nr II w Żorach
Adres kancelarii:
Okrężna 3/301, 44-240 Żory,