spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Sosnowcu przy ul. Ujejskiego 9/91

map_marker
Sosnowiec, ul. Ujejskiego 9/91, śląskie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sosnowcu Magdalena Mścichowska

Kancelaria Komornicza nr X w Sosnowcu

Magdalena Mścichowska

Al. Zwycięstwa 3, 41-200 Sosnowiec

tel. 32 293 93 00


Sosnowiec, 3 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: Km 418/25 i inne


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sosnowcu Magdalena Mścichowska Kancelaria Komornicza nr X w Sosnowcu, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 29 października 2026 o godz. 10:00, pod adresem: Ujejskiego 9/91, 41-219 Sosnowiec zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Sosnowcu przy ul. Ujejskiego 9/91

Położenie: Sosnowiec, ul. Ujejskiego 9/91

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nieruchomości lokalowe mieszkalne

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów:  KA1S/00066114/1

Dłużnik: Więckowski Tomasz , Więckowska Nina

Opis: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Sosnowcu przy ul. Ujejskiego 9/91 we wspólności majątkowej małżeńskiej i posiadająca założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Sosnowcu nr: KA1S/00066114/1.


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Magdalena Mścichowska



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
 KA1S/00066114/1
Opublikowane
03.09.2026
Wygasa
30.10.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sosnowcu Magdalena Mścichowska Kancelaria Komornicza nr X w Sosnowcu
Adres kancelarii:
Al. Zwycięstwa 3/41-200 Sosnowiec,