nieruchomość zabudowana położona pod adresem: 87-162 Lubicz, Kopanino, Aleja Dębów 28/28a

map_marker
87-162 Lubicz, Kopanino, Aleja Dębów 28/28a, kujawsko-pomorskie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Michał Śliwiński

Kancelaria Komornicza nr XVI w Toruniu

Michał Śliwiński

Bydgoska 90/2B, 87-100 Toruń

tel. 507 878 076


Toruń, 3 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: GKM 72/25


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Michał Śliwiński Kancelaria Komornicza nr XVI w Toruniu, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 8 października 2026 o godz. 17:00, pod adresem: Aleja Dębów 28/28a, 87-162 Kopanino zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: nieruchomość zabudowana położona pod adresem: 87-162 Lubicz, Kopanino, Aleja Dębów 28/28a

Położenie: 87-162 Lubicz, Kopanino, Aleja Dębów 28/28a

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: TO1T/00003855/9

Dłużnik: Krystian Jukiel

Opis: nieruchomość zabudowana położona pod adresem: 87-162 Lubicz, Kopanino, Aleja Dębów 28/28a, dla której Sąd Rejonowy w Toruniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze TO1T/00003855/9


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Michał Śliwiński



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
TO1T/00003855/9
Opublikowane
03.09.2026
Wygasa
09.10.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Michał Śliwiński Kancelaria Komornicza nr XVI w Toruniu
Adres kancelarii:
Bydgoska 90/2B, 87-100 Toruń,