LOKAL STANOWIĄCY ODRĘBNĄ NIERUCHOMOŚĆ

map_marker
41-808 Zabrze ul. Młodzieżowa 6/12, śląskie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zabrzu Marcin Gołda

Kancelaria Komornicza nr IV w Zabrzu

Marcin Gołda

Lawendowa 6A, 41-807 Zabrze

tel. 32 506 56 75


Zabrze, 3 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: Gkm 124/25


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zabrzu Marcin Gołda Kancelaria Komornicza nr IV w Zabrzu, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 26 października 2026 o godz. 12:00, pod adresem: Młodzieżowa 6/12, 41-808 Zabrze zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: LOKAL STANOWIĄCY ODRĘBNĄ NIERUCHOMOŚĆ

Położenie: 41-808 Zabrze ul. Młodzieżowa 6/12

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Teren zabudowy mieszkaniowej

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: GL1Z/00054030/5

Dłużnik: PRZYSTAŁ AGNIESZKA

Opis: LOKAL STANOWIĄCY ODRĘBNĄ NIERUCHOMOŚĆ położony w miejscowości: 41-808 Zabrze przy ulica: MŁODZIEŻOWA - numer lokalu 12 położony w budynku numer 6. Przeznaczenie gospodarcze - tereny mieszkaniowe. Nieruchomość posiada księgę wieczystą prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Zabrzu o numerze: GL1Z/00054030/5. Z własnością lokalu związany jest udział w nieruchomości wspólnej, który stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali w wysokości 27 / 1000. Numer księgi wieczystej, z której wyodrębniono lokal- GL1Z / 00027900 / 7.Właścicielem nieruchomości jest: PRZYSTAŁ AGNIESZKA.


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Marcin Gołda



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
GL1Z/00054030/5
Opublikowane
03.09.2026
Wygasa
28.10.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zabrzu Marcin Gołda Kancelaria Komornicza nr IV w Zabrzu
Adres kancelarii:
Lawendowa 6A/41-807 Zabrze,