Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu Marcin Matyjaszczyk
Kancelaria Komornicza nr XXI w Poznaniu
Marcin Matyjaszczyk
Dolna Wilda 16a/2, 61-552 Poznań
tel. 505 610 139
Poznań, 4 września 2026 roku
OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA
Sygnatura sprawy: gkm 16/26
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu Marcin Matyjaszczyk Kancelaria Komornicza nr XXI w Poznaniu, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 3 listopada 2026 o godz. 10:00, pod adresem: Dolna Wilda 16a/2, 61-552 Poznań zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.
Przedmiot opisu i oszacowania: nieruchomość gruntowa niezabudowana
Położenie: Czerwonak, działka ewidencyjna 1/196
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Grunty rolne
Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: PO1P/00239336/2.
Dłużnik: Agata Markiewicz
Opis: Przedmiotem oszacowania jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, składająca się z działki ewidencyjnej nr 1/196 o powierzchni 3009 m2.
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Marcin Matyjaszczyk
Pouczenie:
Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.