Udział nr 6, wynoszący 5/12 części lokalu mieszkalnego

map_marker
Szczawno - Zdrój, ul. Kolejowa 26/2, dolnośląskie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wałbrzychu Magdalena Maria Mądrzejewska

Kancelaria Komornicza nr III w Wałbrzychu

Magdalena Maria Mądrzejewska

Al. Wyzwolenia 9/1, 58-300 Wałbrzych

tel. 746476788


Wałbrzych, 4 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: Km 1139/25


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wałbrzychu Magdalena Maria Mądrzejewska Kancelaria Komornicza nr III w Wałbrzychu, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 24 września 2026 o godz. 12:00, pod adresem: Al. Wyzwolenia 9/1, 58-300 Wałbrzych zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: Udział nr 6, wynoszący 5/12 części lokalu mieszkalnego

Położenie: Szczawno - Zdrój, ul. Kolejowa 26/2

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Teren zabudowy mieszkaniowej

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: SW1W/00018449/7

Dłużnik: Rafał Ruciński


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Magdalena Maria Mądrzejewska



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
SW1W/00018449/7
Opublikowane
04.09.2026
Wygasa
25.09.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wałbrzychu Magdalena Maria Mądrzejewska Kancelaria Komornicza nr III w Wałbrzychu
Adres kancelarii:
Al. Wyzwolenia 9/1, 58-300 Wałbrzych,