Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Targu Krzysztof Morawa
Kancelaria Komornicza nr I w Nowym Targu
Krzysztof Morawa
Rynek 5 I p/-, 34-400 Nowy Targ
tel. 18 5416106
Nowy Targ, 4 września 2026 roku
OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA
Sygnatura sprawy: Km 446/25
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Targu Krzysztof Morawa Kancelaria Komornicza nr I w Nowym Targu, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 12 listopada 2026 o godz. 10:00, pod adresem: Rynek 5 I p/-, 34-400 Nowy Targ zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.
Przedmiot opisu i oszacowania: 1. nieruchomość gruntowa składająca się z dz. ewid. nr 3851/14, 3316, 859/11, 859/12, 3443/3, 860/18, obszaru 1,0897ha; dz. ewid. nr 3851/14 zabudowana bud.gosp. o nr.140B; 2. nieruchomość gruntowa składająca się z dz.ewid. nr 3843 obszaru 0,8870ha.
Położenie: Lasek (gmina wiejska Nowy Targ, powiat nowotarski)
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Grunty orne, Łąki trwałe
Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: Ad 1. NS1T/00180302/6 i Ad 2. NS1T/00180303/3
Dłużnik: Nykaza Krzysztof
Opis: W dniu 19 października 2026 r. o godz. 9:00 Komornik Sądowy wraz z Biegłym dokona oględzin nieruchomości w miejscu ich położenia, poczynając od działki ewidencyjnej nr 3851/14 zabudowanej budynkiem o numerze porządkowym 140B, i rozpocznie opis nieruchomości. Obecność dłużnika w obu terminach jest obowiązkowa.
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Krzysztof Morawa