Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie Krzysztof Ceglarski
Kancelaria Komornicza nr XXVII w Lublinie
Krzysztof Ceglarski
Tomasza Zana 38/410, 20-601 Lublin
tel. 735 163 559
Lublin, 4 września 2026 roku
OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA
Sygnatura sprawy: KMP 40/25
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie Krzysztof Ceglarski Kancelaria Komornicza nr XXVII w Lublinie, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 5 października 2026 o godz. 14:00, pod adresem: Faraona 6/16, 20-635 Lublin zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.
Przedmiot opisu i oszacowania: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu nr 16, położonego w budynku wielorodzinnym pod adresem: Lublin, ul. Faraona 6. Lokal pozostaje w zasobach Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Lublinie.
Położenie: Faraona 6/16, 20-635 Lublin
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Tereny mieszkaniowe
Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: BRAK
Dłużnik: Szczepański Marcin
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Krzysztof Ceglarski