nieruchomość gruntowa niezabudowana

map_marker
Santok, Nowe Polichno dz. nr 38/2, lubuskie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim Piotr Rzeczycki

Kancelaria Komornicza nr XI w Gorzowie Wielkopolskim

Piotr Rzeczycki

Kombatantów 34/503, 66-400 Gorzów Wielkopolski

tel. 660756101


Gorzów Wielkopolski, 4 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: Gkm 22/26


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim Piotr Rzeczycki Kancelaria Komornicza nr XI w Gorzowie Wielkopolskim, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 30 października 2026 o godz. 11:00, pod adresem: dz.nr 38/2, 66-431 Nowe Polichno zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: nieruchomość gruntowa niezabudowana

Położenie: Santok, Nowe Polichno dz. nr 38/2

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Inne

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: GW1G/00025342/4

Dłużnik: Mateusz Jarząbek

Opis: Nieruchomość niezabudowana


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Piotr Rzeczycki



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
GW1G/00025342/4
Opublikowane
04.09.2026
Wygasa
31.10.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim Piotr Rzeczycki Kancelaria Komornicza nr XI w Gorzowie Wielkopolskim
Adres kancelarii:
Kombatantów 34/503, 66-400 Gorzów Wielkopolski,