Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legionowie Michał Wilczak
Kancelaria Komornicza nr VIII w Legionowie
Michał Wilczak
Husarska 4/1, 05-120 Legionowo
tel. 793 853 910
Legionowo, 27 marca 2026 roku
OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA
Sygnatura sprawy: Kmp 16/25
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legionowie Michał Wilczak Kancelaria Komornicza nr VIII w Legionowie, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 11 czerwca 2026 o godz. 11:00, pod adresem: Husarska 4/1, 05-120 Legionowo zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.
Przedmiot opisu i oszacowania: lokal mieszkalny
Położenie: ul. Generała Bolesława Roi 12/10, 05-119 Legionowo
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej
Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: WA1L/00017545/7
Dłużnik: Paweł Lutostański
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Michał Wilczak
Pouczenie:
Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.