Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie Jacek Kania
Kancelaria Komornicza nr V w Świdniku
Jacek Kania
J.Słowackiego 3/3, 21-040 Świdnik
tel. 81 728-41-61
Świdnik, 21 maja 2026 roku
OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA
Sygnatura sprawy: Km 89/26
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie Jacek Kania Kancelaria Komornicza nr V w Świdniku, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 11 czerwca 2026 o godz. 09:30, pod adresem: J.Słowackiego 3/3, 21-040 Świdnik zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.
Przedmiot opisu i oszacowania: lokal mieszkalny o powierzchni 29,25 mkw
Położenie: 21-040 Świdnik, ul. Wyszyńskiego 6/6
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej
Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: LU1I/00158412/1
Dłużnik: Maciej Zieliński
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Jacek Kania
Pouczenie:
Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.