Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lipnie Robert Damski
Kancelaria Komornicza nr I w Lipnie
Robert Damski
ul. Adama Mickiewicza 60, 87-600 Lipno
tel. 0542884762
Lipno, 15 lipca 2026 roku
OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA
Sygnatura sprawy: KM 50/25
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lipnie Robert Damski Kancelaria Komornicza nr I w Lipnie, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 25 sierpnia 2026 o godz. 12:00, pod adresem: ul. Mickiewicza 60, 87-600 Lipno zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.
Przedmiot opisu i oszacowania: nieruchomość gruntowa zabudowana stanowiąca działkę nr 607/1 o łącznej powierzchni 0,1357 ha
Położenie: 87-620 Kikół, ul. Targowa
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Inne tereny zabudowane
Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: WL1L/00039550/8
Dłużnik: Marek Ciechanowski
Dodatkowe informacje: nieruchomość gruntowa zabudowana stanowiąca działkę nr 607/1 o łącznej powierzchni 0,1357 ha
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Robert Damski
Pouczenie:
Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.