Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Bartosz Bociąga
Kancelaria Komornicza nr I w Gdyni
Bartosz Bociąga
Świętojańska 71/5, 81-389 Gdynia
tel. 790 23 24 24
Gdynia, 31 sierpnia 2026 roku
OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA
Sygnatura sprawy: KM 148/25
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Bartosz Bociąga Kancelaria Komornicza nr I w Gdyni, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 30 września 2026 o godz. 10:00, pod adresem: Świętojańska 71/5, 81-389 Gdynia zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.
Przedmiot opisu i oszacowania: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, położonego: 81-653 Gdynia, ul. Narcyzowa 8/74, dla którego SR w Gdyni V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW [NKW GD1Y/00048914/6].
Położenie: ul. Narcyzowa 8/74, 81-653 Gdynia
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nie ustalono
Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: GD1Y/00048914/6
Dłużnik: Jarosław Białek
Opis: ograniczone prawo rzeczowego stanowiące spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, położonego: 81-653 Gdynia, ul. Narcyzowa 8/74, wpisanego w rejestrze lokali własnościowych: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Bałtyk" w Gdyni (Adres spółdzielni: 81-361 Gdynia, ul. Zgoda 8) dla którego Sąd Rejonowy w Gdyni V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW [NKW GD1Y/00048914/6]. Prawo przysługuje Jarosławowi Białek.
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Bartosz Bociąga
Pouczenie:
Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.