działki o nr ew. 3/4 i nr ew. 3/5

map_marker
Szkodna, podkarpackie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ropczycach Anastazja Gajewska

Kancelaria Komornicza nr II w Ropczycach

Anastazja Gajewska

Sienkiewicza 1/207, 39-100 Ropczyce

tel. 17 221 81 05


Ropczyce, 31 sierpnia 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: kmn9/26


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ropczycach Anastazja Gajewska Kancelaria Komornicza nr II w Ropczycach, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 28 września 2026 o godz. 10:00, pod adresem: Szkodna 183, 39-126 Zagorzyce zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: działki o nr ew. 3/4 i nr ew. 3/5

Położenie: Szkodna

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nie ustalono

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: RZ1R/0009906/4

Dłużnik: Czaja Danuta zmarła

Opis: niezabudowane


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Anastazja Gajewska



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
RZ1R/0009906/4
Opublikowane
31.08.2026
Wygasa
29.09.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ropczycach Anastazja Gajewska Kancelaria Komornicza nr II w Ropczycach
Adres kancelarii:
Sienkiewicza 1/207, 39-100 Ropczyce,