lokal niemieszkalny (miejsce postojowe nr 63)

map_marker
ul. Skarbka z Gór 15N Warszawa, mazowieckie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie Iwona Krysa

Kancelaria Komornicza nr VI w Warszawie

Iwona Krysa

Pelcowizna 19/26, 03-202 Warszawa

tel. 794-270-656


Warszawa, 31 sierpnia 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: Km 150/25


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie Iwona Krysa Kancelaria Komornicza nr VI w Warszawie, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 15 października 2026 o godz. 11:00, pod adresem: Skarbka z Gór 15N, 03-287 Warszawa zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: lokal niemieszkalny (miejsce postojowe nr 63)

Położenie: ul. Skarbka z Gór 15N Warszawa

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Teren zabudowy mieszkaniowej

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: WA3M/00489505/9

Dłużnik: Krzysztof Wdowiak

Opis: udziału w wysokości 100/17210 w lokalu niemieszkalnym (hali garażowej) z prawem do wyłącznego korzystania z miejsca postojowego nr 63, położonego przy ul. Skarbka z Gór 15N w Warszawie, dla którego Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW Nr WA3M/00489505/9, wraz z udziałem 45473/262732 w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli w Dzielnicy Białołęka


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Iwona Krysa



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
WA3M/00489505/9
Opublikowane
31.08.2026
Wygasa
16.10.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie Iwona Krysa Kancelaria Komornicza nr VI w Warszawie
Adres kancelarii:
Pelcowizna 19/26, 03-202 Warszawa,