Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Śremie Paweł Wośko
Kancelaria Komornicza nr IV w Śremie
Paweł Wośko
ul. Franciszkańska 12, 63-100 Śrem
tel. (061) 283 07 94
Śrem, 31 sierpnia 2026 roku
OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA
Sygnatura sprawy: KM 988/22 i KM 714/23
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Śremie Paweł Wośko Kancelaria Komornicza nr IV w Śremie, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 23 września 2026 o godz. 10:00, pod adresem: T.Bora-Komorowskiego 1/34, 63-100 Śrem zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.
Przedmiot opisu i oszacowania: lokal mieszkalny
Położenie: ul. T. Bora-Komorowskiego 1/34, 63-100 Śrem
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nieruchomości lokalowe mieszkalne
Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: KW PO1M/00023186/5.
Dłużnik: Aleksandra Gęzikiewicz
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Paweł Wośko
Pouczenie:
Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.