Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie Tomasz Gierała
Kancelaria Komornicza nr IV w Piasecznie
Tomasz Gierała
Puławska 27/51, 05-500 Piaseczno
tel. 22 737 10 33
Piaseczno, 31 sierpnia 2026 roku
OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA
Sygnatura sprawy: Kmp 8/24
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie Tomasz Gierała Kancelaria Komornicza nr IV w Piasecznie, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 29 września 2026 o godz. 15:00, pod adresem: Pawia 8/101, 05-500 Piasezcno zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.
Przedmiot opisu i oszacowania: udział wynoszący 1/63 (miejsce postojowe nr 25)
Położenie: 05-500 Piaseczno, Pawia 8/101
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Teren zabudowy mieszkaniowej
Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: WA1I/00012065/0
Dłużnik: Marcin Edelszejn
Opis: udział wynoszący 1/63 (miejsce postojowe nr 25)
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Tomasz Gierała
Pouczenie:
Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.