nieruchomość zabudowana

map_marker
ul.Wspólna 16 05-152 Czosnów, mazowieckie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Dworze Mazowieckim Małgorzata Pająk

Kancelaria Komornicza nr V w Nowym Dworze Mazowieckim

Małgorzata Pająk

Jarzębinowa 3/14, 05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 365 01 93


Nowy Dwór Mazowiecki, 31 sierpnia 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: km 288/26


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Dworze Mazowieckim Małgorzata Pająk Kancelaria Komornicza nr V w Nowym Dworze Mazowieckim, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 22 września 2026 o godz. 12:00, pod adresem: Wspólna 16, 05-152 Czosnów zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: nieruchomość zabudowana

Położenie: ul.Wspólna 16 05-152 Czosnów

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Teren zabudowy mieszkaniowej

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: WA1N/00063531/5

Dłużnik: JAROSŁAW KARPIŃSKI

Opis: prawo własności do nieruchomości zabudowanej jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym w trakcie realizacji o pow. użyt. 85,99 mkw oraz zabudowy towarzyszącej położonej przy ul.Wspólnej 16 w Cybulicach Dużych, gmina Czosnów powiat nowodworski, woj. mazowieckie oznaczonej w rejestrze ewidencji gruntów numerem 49 z obrębu 0008 Cybulice Duże o obszarze nieruchomości gruntowej 1700 mkw.


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Małgorzata Pająk



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
WA1N/00063531/5
Opublikowane
31.08.2026
Wygasa
23.09.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Dworze Mazowieckim Małgorzata Pająk Kancelaria Komornicza nr V w Nowym Dworze Mazowieckim
Adres kancelarii:
Jarzębinowa 3/14, 05-101 Nowy Dwór Mazowiecki,