Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie Mateusz Bogusław Horodko
Kancelaria Komornicza nr XXXV w Warszawie
Mateusz Bogusław Horodko
Tatrzańska 2/4/96, 00-742 Warszawa
tel. 660722217
Warszawa, 3 września 2026 roku
OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA
Sygnatura sprawy: Km 147/26
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie Mateusz Bogusław Horodko Kancelaria Komornicza nr XXXV w Warszawie, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 8 października 2026 o godz. 14:00, pod adresem: Tatrzańska 2/4/96, 00-742 Warszawa zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.
Przedmiot opisu i oszacowania: lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość
Położenie: Warszawa, ul. Jana Maklakiewicza 9/52,
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nieruchomości lokalowe mieszkalne
Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: WA2M/00482960/0
Dłużnik: Małgorzata Wojdat
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Mateusz Bogusław Horodko
Pouczenie:
Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.