nieruchomości lokalowej stanowiącej odrębną nieruchomość

map_marker
Warszawa, ulica Tadeusza Boya-Żeleńskiego 4a/16, mazowieckie

Zastępca Ryszarda Moryca Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie Urszula Kuczyńska

Kancelaria Komornicza nr XII w Warszawie

Urszula Kuczyńska

Boya - Żeleńskiego 4 A/23, 00-621 Warszawa

tel. 22 628 07 34


Warszawa, 31 sierpnia 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: KM 1411/22


Zastępca Ryszarda Moryca Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie Urszula Kuczyńska Kancelaria Komornicza nr XII w Warszawie, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 14 października 2026 o godz. 11:00, pod adresem: Tadeusza Boya - Żeleńskiego 4A/16, 00-621 Warszawa zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: nieruchomości lokalowej stanowiącej odrębną nieruchomość

Położenie: Warszawa, ulica Tadeusza Boya-Żeleńskiego 4a/16

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nieruchomości lokalowe mieszkalne

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: WA4M/00070362/1

Dłużnik: Karolina Chmiel

Opis: nieruchomości lokalowej stanowiącej odrębną nieruchomość dla której X Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego dla Warszawy Mokotowa prowadzi księgę wieczystą o numerze WA4M/00070362/1 stanowiącego własność dłużnika Karoliny Chmiel.


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Zastępca Komornika Sądowego

Urszula Kuczyńska



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
WA4M/00070362/1
Opublikowane
31.08.2026
Wygasa
15.10.2026
Dane kancelarii
Zastępca Ryszarda Moryca Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie Urszula Kuczyńska Kancelaria Komornicza nr XII w Warszawie
Adres kancelarii:
Boya - Żeleńskiego 4 A/23, 00-621 Warszawa,