lokal stanowiący odrębną nieruchomość

map_marker
ul. Żabiniec 73/19, Kraków, małopolskie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie Katarzyna Mędrek

Kancelaria Komornicza nr XIII w Krakowie

Katarzyna Mędrek

ul. Łokietka 213/23, 31-263 Kraków

tel. 123070484


Kraków, 1 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: Km 330/26


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie Katarzyna Mędrek Kancelaria Komornicza nr XIII w Krakowie, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 5 listopada 2026 o godz. 12:30, pod adresem: Łokietka 213/23, 31-263 Kraków zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: lokal stanowiący odrębną nieruchomość

Położenie: ul. Żabiniec 73/19, Kraków

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nieruchomości lokalowe mieszkalne

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: KR1P/00561545/7

Dłużnik: Urbanik Paweł


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Katarzyna Mędrek

Dane obwieszczenia
Numer KW
KR1P/00561545/7
Opublikowane
01.09.2026
Wygasa
06.11.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie Katarzyna Mędrek Kancelaria Komornicza nr XIII w Krakowie
Adres kancelarii:
ul. Łokietka 213/23, 31-263 Kraków,