lokal mieszkalny o powierzchni 49,67 m2 oraz udziałem związanym z własności lokalu 4967/293152 w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali

map_marker
ul. M. Curie-Skłodowskiej 7/42, Białystok, podlaskie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białymstoku Tomasz Książak

Kancelaria Komornicza nr I w Białymstoku

Tomasz Książak

ul. Piękna 1/203, 15-282 Białystok

tel. (085) 741-12-87


Białystok, 1 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: Km 80/24


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białymstoku Tomasz Książak Kancelaria Komornicza nr I w Białymstoku, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 28 września 2026 o godz. 09:00, pod adresem: Piękna 1/203, 15-282 Białystok zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: lokal mieszkalny o powierzchni 49,67 m2 oraz udziałem związanym z własności lokalu 4967/293152 w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali

Położenie: ul. M. Curie-Skłodowskiej 7/42, Białystok

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nieruchomości lokalowe mieszkalne

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: BI1B/00166284/3

Dłużnik: Andrzej Surynowicz


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Tomasz Książak



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
BI1B/00166284/3
Opublikowane
01.09.2026
Wygasa
29.09.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białymstoku Tomasz Książak Kancelaria Komornicza nr I w Białymstoku
Adres kancelarii:
ul. Piękna 1/203, 15-282 Białystok,