1/15 ułamkowej części w nieruchomości -lollau niemieszkalnym miejsce postojowe wraz z udziałem w części wspólnej

map_marker
Dźwiękowa 12 05-500 Józefosław, mazowieckie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie Piotr Cabaj

Kancelaria Komornicza nr II w Górze Kalwarii

Piotr Cabaj

Budowlanych 3a/2, 05-530 Góra Kalwaria

tel. 22 621 00 63


Góra Kalwaria, 1 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: GKM 46/22


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie Piotr Cabaj Kancelaria Komornicza nr II w Górze Kalwarii, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 6 października 2026 o godz. 10:00, pod adresem: Dźwiękowa 12, 05-500 Józefosław zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: 1/15 ułamkowej części w nieruchomości -lollau niemieszkalnym miejsce postojowe wraz z udziałem w części wspólnej

Położenie: Dźwiękowa 12 05-500 Józefosław

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Inne

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: WA1I/00002055/4

Dłużnik: Aleksandra Kobus


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Piotr Cabaj

Dane obwieszczenia
Numer KW
WA1I/00002055/4
Opublikowane
01.09.2026
Wygasa
07.10.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie Piotr Cabaj Kancelaria Komornicza nr II w Górze Kalwarii
Adres kancelarii:
Budowlanych 3a/2, 05-530 Góra Kalwaria,