niezabudowana nieruchomość gruntowa oznaczona jako działka gruntu numer 309 o powierzchni 0,9844 ha

map_marker
95-035 Cedrowice, łódzkie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zgierzu Tomasz Banach

Kancelaria Komornicza nr I w Zgierzu

Tomasz Banach

A. Struga 23/603, 95-100 Zgierz

tel. 042 716-05-05


Zgierz, 1 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: GKm 48/21


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zgierzu Tomasz Banach Kancelaria Komornicza nr I w Zgierzu, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 13 października 2026 o godz. 11:00, pod adresem: 95-035 Cedrowice zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: niezabudowana nieruchomość gruntowa oznaczona jako działka gruntu numer 309 o powierzchni 0,9844 ha

Położenie: 95-035 Cedrowice

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Grunty pod zabudowę mieszkaniową lub zagrodową, Teren zabudowy mieszkaniowej, Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: LD1G/00058625/6

Dłużnik: Jarosław Rybski


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Tomasz Banach



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
LD1G/00058625/6
Opublikowane
01.09.2026
Wygasa
14.10.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zgierzu Tomasz Banach Kancelaria Komornicza nr I w Zgierzu
Adres kancelarii:
A. Struga 23/603, 95-100 Zgierz,