Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie Katarzyna Mędrek
Kancelaria Komornicza nr XIII w Krakowie
Katarzyna Mędrek
ul. Łokietka 213/23, 31-263 Kraków
tel. 123070484
Kraków, 1 września 2026 roku
OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA
Sygnatura sprawy: Km 4437/19
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie Katarzyna Mędrek Kancelaria Komornicza nr XIII w Krakowie, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 5 listopada 2026 o godz. 11:00, pod adresem: Łokietka 213/23, 31-263 Kraków zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.
Przedmiot opisu i oszacowania: nieruchomość gruntowa
Położenie: Czubrowice
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Grunty rolne
Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: KR2P/00010882/1
Dłużnik: Dziedzic Jolanta
Opis: działka nr 1829
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Katarzyna Mędrek