lokal mieszkalny udział 1/2

map_marker
Os. Robotnicze 1/10, 88-150 Kruszwica, kujawsko-pomorskie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Magdalena Dudzic

Kancelaria Komornicza nr I w Inowrocławiu

Magdalena Dudzic

Staszica 67, 88-100 Inowrocław

tel. 0523550022


Inowrocław, 1 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: Km 248/26


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Magdalena Dudzic Kancelaria Komornicza nr I w Inowrocławiu, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 29 września 2026 o godz. 11:00, pod adresem: ul. Staszica 67, 88-100 Inowrocław zostanie dokonany opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: lokal mieszkalny udział 1/2

Położenie: Os. Robotnicze 1/10, 88-150 Kruszwica

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Tereny mieszkaniowe

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: BY1I/00033541/8

Dłużnik: Dorota Lewandowska

Opis: lokal mieszkalny składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Magdalena Dudzic



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
BY1I/00033541/8
Opublikowane
01.09.2026
Wygasa
30.09.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Magdalena Dudzic Kancelaria Komornicza nr I w Inowrocławiu
Adres kancelarii:
Staszica 67/88-100 Inowrocław,