odrębna własność lokalu

map_marker
Orzechowa 3/69 94-205 Łódź, łódzkie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi Konrad Zdziebłowski

Kancelaria Komornicza nr XXIV

Konrad Zdziebłowski

Szczecińska 61/67/B 212, 91-222 Łódź

tel. 570 330 313


Łódź, 1 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: KM 153/25


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi Konrad Zdziebłowski Kancelaria Komornicza nr XXIV, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 15 października 2026 o godz. 12:00, pod adresem: Szczecińska 61/67/B212, 91-222 Łódź zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: odrębna własność lokalu

Położenie: Orzechowa 3/69 94-205 Łódź

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nie ustalono

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: LD1M/00363533/1

Dłużnik: Grucha Kirk


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Konrad Zdziebłowski



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
LD1M/00363533/1
Opublikowane
01.09.2026
Wygasa
16.10.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi Konrad Zdziebłowski Kancelaria Komornicza nr XXIV
Adres kancelarii:
Szczecińska 61/67/B 212, 91-222 Łódź,