Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olsztynie Michał Krokowski
Kancelaria Komornicza nr V w Olsztynie
Michał Krokowski
ul. Mrongowiusza 4/4, 10-537 Olsztyn
tel. 895190547
Olsztyn, 1 września 2026 roku
OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA
Sygnatura sprawy: Km 3807/23
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olsztynie Michał Krokowski Kancelaria Komornicza nr V w Olsztynie, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 6 października 2026 o godz. 10:00, pod adresem: Wyszyńskiego 28/69, 10-455 Olsztyn zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.
Przedmiot opisu i oszacowania: Nieruchomość położona pod adresem: 10-455 Olsztyn, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 28/69
Położenie: ul. Wyszyńskiego 28/69, 10-455 Olsztyn
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nieruchomości lokalowe mieszkalne
Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: OL1O/00125183/1
Dłużnik: MICHAŁ TUROWSKI
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Michał Krokowski