nieruchomość gruntowa

map_marker
Filipowice, małopolskie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie Katarzyna Mędrek

Kancelaria Komornicza nr XIII w Krakowie

Katarzyna Mędrek

ul. Łokietka 213/23, 31-263 Kraków

tel. 123070484


Kraków, 1 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: Km 3399/19, Km 4255/19


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie Katarzyna Mędrek Kancelaria Komornicza nr XIII w Krakowie, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 5 listopada 2026 o godz. 11:30, pod adresem: Łokietka 213/23, 31-263 Kraków zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: nieruchomość gruntowa

Położenie: Filipowice

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Inne

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: KR2K/00057097/7

Dłużnik: Pałka Grzegorz

Opis: Działki nr 4166, 4177 oraz 4179. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Krzeszowice, nieruchomość położona jest w całości w terenie oznaczonym w planie symbolem ZE - tereny zieleni nieurządzonej, lokalnej ochrony powiązań przyrodniczych.


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Katarzyna Mędrek

Dane obwieszczenia
Numer KW
KR2K/00057097/7
Opublikowane
01.09.2026
Wygasa
06.11.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie Katarzyna Mędrek Kancelaria Komornicza nr XIII w Krakowie
Adres kancelarii:
ul. Łokietka 213/23, 31-263 Kraków,