Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

map_marker
Tarnowskie Góry, ul. Morcinka 6/10, śląskie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach Paweł Świerad

Kancelaria Komornicza nr II w Tarnowskich Górach

Paweł Świerad

ul. Staropolska 2, 42-600 Tarnowskie Góry

tel. 32-380-15-54


Tarnowskie Góry, 1 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: km 1699/18, km 1440/23, km 1441/23, km 513/25


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach Paweł Świerad Kancelaria Komornicza nr II w Tarnowskich Górach, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 20 października 2026 o godz. 13:00, pod adresem: Staropolska 2, 42-600 Tarnowskie Góry zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

Położenie: Tarnowskie Góry, ul. Morcinka 6/10

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Teren zabudowy mieszkaniowej

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: GL1T/00070407/3

Dłużnik: Łydzińska Jolanta, Łydziński Andrzej


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Paweł Świerad



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
GL1T/00070407/3
Opublikowane
01.09.2026
Wygasa
21.10.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach Paweł Świerad Kancelaria Komornicza nr II w Tarnowskich Górach
Adres kancelarii:
ul. Staropolska 2/42-600 Tarnowskie Góry,