Działka gruntu nr 199/2, obręb 0008 Ściechów, o powierzchni 6367 m2 niezabudowana

map_marker
Ściechów dz. nr 199/2, gmina Lubiszyn, powiat gorzowski, lubuskie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim Roksana Szuder-Gnarowska

Kancelaria Komornicza nr I w Gorzowie Wielkopolskim

Roksana Szuder-Gnarowska

ul. Edwarda Borowskiego 2A-3/25, 66-400 Gorzów Wielkopolski

tel. 95 722 40 43


Gorzów Wielkopolski, 1 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: Gkm 23/26


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim Roksana Szuder-Gnarowska Kancelaria Komornicza nr I w Gorzowie Wielkopolskim, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 27 października 2026 o godz. 12:00, pod adresem: ul. Edwarda Borowskiego 2a-3/25, 66-400 Gorzów Wielkopolski zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: Działka gruntu nr 199/2, obręb 0008 Ściechów, o powierzchni 6367 m2 niezabudowana

Położenie: Ściechów dz. nr 199/2, gmina Lubiszyn, powiat gorzowski

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Inne

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: GW1G/00135865/0

Dłużnik: Przemysław Manikowski

Opis: Według planu ogólnego gminy Lubiszyn przyjętego Uchwałą Nr XXIV/159/2026 Rady Gminy Lubiszyn z dnia 18 czerwca 2026 r. w sprawie uchwalenia planu ogólnego gminy Lubiszyn nieruchomość znajduje się w strefie otwartej (oznaczenie 15SO).


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Roksana Szuder-Gnarowska



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
GW1G/00135865/0
Opublikowane
02.09.2026
Wygasa
28.10.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim Roksana Szuder-Gnarowska Kancelaria Komornicza nr I w Gorzowie Wielkopolskim
Adres kancelarii:
ul. Edwarda Borowskiego 2A-3/25, 66-400 Gorzów Wielkopolski,