lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość

map_marker
Jachowicza 31/22, 09-402 Płock, mazowieckie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Płocku Paweł Stopczyński

Kancelaria Komornicza nr VIII w Płocku

Paweł Stopczyński

Królewiecka 21/2b, 09-402 Płock

tel. 24 366-10-66


Płock, 1 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: KM 1949/23


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Płocku Paweł Stopczyński Kancelaria Komornicza nr VIII w Płocku, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 20 października 2026 o godz. 10:00, pod adresem: ul. Królewiecka 21/2b, 09-402 Płock zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość

Położenie: Jachowicza 31/22, 09-402 Płock

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nieruchomości lokalowe mieszkalne

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: KW PL1P/00127618/6

Dłużnik: Tomasz Kozłowski

Opis: lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Paweł Stopczyński



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
KW PL1P/00127618/6
Opublikowane
01.09.2026
Wygasa
21.10.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Płocku Paweł Stopczyński Kancelaria Komornicza nr VIII w Płocku
Adres kancelarii:
Królewiecka 21/2b, 09-402 Płock,