lokal mieszkalny

map_marker
ul. Mickiewicza 19/23, 88-400 Żnin, kujawsko-pomorskie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Żninie Tomasz Źródelny

Kancelaria Komornicza nr II w Żninie

Tomasz Źródelny

700-lecia 35/8, 88-400 Żnin

tel. 52 569 40 40


Żnin, 1 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: Km 1376/25


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Żninie Tomasz Źródelny Kancelaria Komornicza nr II w Żninie, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 30 września 2026 o godz. 09:00, pod adresem: ul. 700-Lecia 35/8, 88-400 Żnin zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: lokal mieszkalny

Położenie: ul. Mickiewicza 19/23, 88-400 Żnin

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nieruchomości lokalowe mieszkalne, Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: BY1Z/00018717/6

Dłużnik: Wiktor Sobczak


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Tomasz Źródelny



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
BY1Z/00018717/6
Opublikowane
01.09.2026
Wygasa
01.10.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Żninie Tomasz Źródelny Kancelaria Komornicza nr II w Żninie
Adres kancelarii:
700-lecia 35/8, 88-400 Żnin,