Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu stanowiącego lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 24,26 m.kw

map_marker
Os.Centrum 1/11, 16-100 Sokółka, podlaskie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sokółce Małgorzata Kostrycka

Kancelaria Komornicza nr II w Sokółce

Małgorzata Kostrycka

Osiedle Centrum 20/lok.6, 16-100 Sokółka

tel. (085) 711-24-83


Sokółka, 1 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: KM 214/24


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sokółce Małgorzata Kostrycka Kancelaria Komornicza nr II w Sokółce, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 21 września 2026 o godz. 11:00, pod adresem: Os.Centrum 20 /lok.6, 16-100 Sokółka zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu stanowiącego lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 24,26 m.kw

Położenie: Os.Centrum 1/11, 16-100 Sokółka

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nieruchomości lokalowe mieszkalne, Tereny mieszkaniowe

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: brak

Dłużnik: Robert Białous


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Małgorzata Kostrycka



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
brak
Opublikowane
01.09.2026
Wygasa
22.09.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sokółce Małgorzata Kostrycka Kancelaria Komornicza nr II w Sokółce
Adres kancelarii:
Osiedle Centrum 20/lok.6, 16-100 Sokółka,