Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie Paweł Paradziński
Kancelaria Komornicza nr XII w Lublinie
Paweł Paradziński
Królowej Jadwigi 14/140, 20-282 Lublin
tel. 81 442-72-43
Lublin, 1 września 2026 roku
OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA
Sygnatura sprawy: Km 569/21
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie Paweł Paradziński Kancelaria Komornicza nr XII w Lublinie, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 6 października 2026 o godz. 10:00, pod adresem: Królowej Jadwigi 14/140, 20-282 Lublin zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.
Przedmiot opisu i oszacowania: nieruchomość zabudowana
Położenie: 21-010 Łęczna, Trębaczów
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Grunty pod zabudowę mieszkaniową lub zagrodową, Grunty rolne, Grunty orne, Grunty rolne zabudowane
Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: LU1I/00252469/4
Dłużnik: Krzysztof Niećko
Opis: Nieruchomość położona pod adresem: 21-010 Łęczna, Trębaczów, o numerze KW LU1I/00252469/4. Sposób korzystania - Br- grunty rolne zabudowane. W wypisie ze Starostwa Powiatowego w Łęcznej - działka 123/11 stanowi: grunt rolny zabudowany Br-RIIIb - 0,1563ha, grunt orny RIIIb - 0,5131ha, sady S-RIIIb - 01753ha. Nieruchomość zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego znajduje się na terenie oznaczonym jako – tereny zabudowy zagrodowej - 177RM. Nieruchomość w części użytkowana na cele mieszkaniowe dłużnika i rodziny, a w części jak grunt rolny.
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Paweł Paradziński
Pouczenie:
Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.