nieruchomość położona w miejscowości KRASKI DOLNE, składająca się z działek o numerach 43/4, 52/2, 19/3 o łącznej powierzchni 1,7400 HA

map_marker
KRASKI DOLNE, gm. MACIEJOWICE pow. GARWOLIŃSKI, mazowieckie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Garwolinie Daniel Wasiak

Kancelaria Komornicza nr VI w Garwolinie

Daniel Wasiak

Legionów 34/103, 08-401 Garwolin

tel. 737 317 748


Garwolin, 1 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: GKm 71/25


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Garwolinie Daniel Wasiak Kancelaria Komornicza nr VI w Garwolinie, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 13 października 2026 o godz. 14:00, pod adresem: al. Legionów 34/103, 08-401 Garwolin zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: nieruchomość położona w miejscowości KRASKI DOLNE, składająca się z działek o numerach 43/4, 52/2, 19/3 o łącznej powierzchni 1,7400 HA

Położenie: KRASKI DOLNE, gm. MACIEJOWICE pow. GARWOLIŃSKI

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Grunty rolne zabudowane

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: SI1G/00033480/7

Dłużnik: Franciszek Stasiak

Opis: nieruchomość będąca własnością dłużnika Franciszek Stasiak , w udziale 1/1


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Daniel Wasiak

Dane obwieszczenia
Numer KW
SI1G/00033480/7
Opublikowane
01.09.2026
Wygasa
14.10.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Garwolinie Daniel Wasiak Kancelaria Komornicza nr VI w Garwolinie
Adres kancelarii:
Legionów 34/103, 08-401 Garwolin,