nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym

map_marker
Żuków, mazowieckie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sochaczewie Przemysław Kosyra

Kancelaria Komornicza nr IV w Sochaczewie

Przemysław Kosyra

1 Maja 24/11, 96-500 Sochaczew

tel. 46 811-16-76


Sochaczew, 2 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: km 874/23


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sochaczewie Przemysław Kosyra Kancelaria Komornicza nr IV w Sochaczewie, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 6 października 2026 o godz. 10:30, pod adresem: Żuków 65F, 96-503 Żuków zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym

Położenie: Żuków

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Teren zabudowy mieszkaniowej

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: PL1O/00036216/2

Dłużnik: Dorota Przydatek


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Przemysław Kosyra



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
PL1O/00036216/2
Opublikowane
02.09.2026
Wygasa
30.11.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sochaczewie Przemysław Kosyra Kancelaria Komornicza nr IV w Sochaczewie
Adres kancelarii:
1 Maja 24/11, 96-500 Sochaczew,