Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Tomasz Szymandera
Kancelaria Komornicza nr VII w Grudziądzu
Tomasz Szymandera
Murowa 34/36, 86-300 Grudziądz
tel. 56 477-00-40
Grudziądz, 2 września 2026 roku
OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA
Sygnatura sprawy: KM 1371/25
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Tomasz Szymandera Kancelaria Komornicza nr VII w Grudziądzu, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 14 października 2026 o godz. 12:00, pod adresem: Murowa 34/36, 86-300 Grudziądz zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.
Przedmiot opisu i oszacowania: lokal mieszkalny
Położenie: Grudziądz, ul. Dąbrówki 4/46
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Teren zabudowy mieszkaniowej
Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: TO1U/00035165/9
Dłużnik: Wiesław Żuchowski
Opis: Lokal mieszkalny nr 46 o powierzchni 44,87 m2 położony w Grudziądzu przy ul. Dąbrówki 4, dla którego SR w Grudziądzu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr TO1U/00035165/9. Z własnością w/w lokalu związany jest udział 625/51500 w częściach wspólnych budynku i prawie własności działki gruntu pod budynkiem - TO1U/00039095/5.
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Tomasz Szymandera
Pouczenie:
Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.