Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kamieniu Pomorskim Dawid Opas
Kancelaria Komornicza nr II w Kamieniu Pomorskim
Dawid Opas
ul. Stefana Okrzei 1, 72-400 Kamień Pomorski
tel. 534 994 647
Kamień Pomorski, 2 września 2026 roku
OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA
Sygnatura sprawy: Km 238/26
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kamieniu Pomorskim Dawid Opas Kancelaria Komornicza nr II w Kamieniu Pomorskim, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 6 października 2026 o godz. 11:30, pod adresem: Piaski Wielkie, 72-510 Wolin zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.
Przedmiot opisu i oszacowania: zabudowana działka nr 5/67, obręb Piaski Wielkie, gmina Wolin, powiat kamieński
Położenie: działka nr 5/67, obręb Piaski Wielkie, gmina Wolin, powiat kamieński
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Teren zabudowy mieszkaniowej
Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: SZ1K/00010356/8
Dłużnik: Franciszka Matusiak
Opis: działka nr 5/67, obręb Piaski Wielkie, gmina Wolin, powiat kamieński
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Dawid Opas
Pouczenie:
Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.