Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie Jakub Niedopytalski
Kancelaria Komornicza nr XIV w Krakowie
Jakub Niedopytalski
Tytusa Czyżewskiego 3/LU 3, 30-085 Kraków
tel. 12 442 01 40
Kraków, 2 września 2026 roku
OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA
Sygnatura sprawy: GKM 47/26
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie Jakub Niedopytalski Kancelaria Komornicza nr XIV w Krakowie, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 2 października 2026 o godz. 09:30, pod adresem: Akacjowa 13, 30-083 Balice zostanie dokonany opis i oszacowanie nieruchomości. Opis i oszacowanie zostanie ukończony w dniu 16 października 2026 o godz. 11:30.
Przedmiot opisu i oszacowania: Działka zabudowana budynkiem, przedmiotem opisu jest udział 1/2 w nieruchomości
Położenie: ul. Akacjowa 13, 32-083 Balice
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nie ustalono
Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: KR2K/00056546/3
Dłużnik: Monika Jadwiga Słota
Opis: Oględziny nieruchomości z udziałem biegłego zostaną dokonane w dniu 02-10-2026 r. o godz. 09:30. Protokół opisu i oszacowania nieruchomości zostanie ukończony w dniu 16 października 2026 r. godz. 11:30 w siedzibie Kancelarii Komornika Sądowego przy ul. Tytusa Czyżewskiego 3/LU3, 30-085 Kraków. Identyfikator działki 120616_2.0002.230/4, nr działki 230/4,
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Jakub Niedopytalski
Pouczenie:
Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.