lokal stanowiący odrębną nieruchomość, mający założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Sosnowcu KA1S/00050221/9.

map_marker
Sosnowiec, ul. Pawia 2/28, śląskie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sosnowcu Katarzyna Huras

Kancelaria Komornicza nr VI w Sosnowcu

Katarzyna Huras

Modrzejowska 45, 41-200 Sosnowiec

tel. 32 294 57 47


Sosnowiec, 2 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: KM 443/23


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sosnowcu Katarzyna Huras Kancelaria Komornicza nr VI w Sosnowcu, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 13 października 2026 o godz. 12:00, pod adresem: Pawia 2/28, 41-209 Sosnowiec zostanie dokonany opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: lokal stanowiący odrębną nieruchomość, mający założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Sosnowcu KA1S/00050221/9.

Położenie: Sosnowiec, ul. Pawia 2/28

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nieruchomości lokalowe mieszkalne

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: KA1S/00050221/9

Dłużnik: Joanna Sucharska

Opis: lokal mieszkalny


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Katarzyna Huras



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
KA1S/00050221/9
Opublikowane
02.09.2026
Wygasa
14.10.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sosnowcu Katarzyna Huras Kancelaria Komornicza nr VI w Sosnowcu
Adres kancelarii:
Modrzejowska 45/41-200 Sosnowiec,