wieczyste użytkowanie działki gruntu nr 3282/4 o pow. 0,0333 ha

map_marker
09-200 Sierpc, Królewska, mazowieckie

Zastępca Alicji Pedy Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Sierpcu Krzysztof Czarciński

Kancelaria Komornicza nr III w Sierpcu

Krzysztof Czarciński

ul. Jana Pawła II 29 A/13, 09-200 Sierpc

tel. 24 275 14 23


Sierpc, 2 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: Km 1669/17


Zastępca Alicji Pedy Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Sierpcu Krzysztof Czarciński Kancelaria Komornicza nr III w Sierpcu, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 23 września 2026 o godz. 11:00, pod adresem: Jana Pawła II 29A/13, 09-200 Sierpc zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: wieczyste użytkowanie działki gruntu nr 3282/4 o pow. 0,0333 ha

Położenie: 09-200 Sierpc, Królewska

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: KW PL1E/00005410/6

Dłużnik: Jerzy Blicharz i Elżbieta Anna Blicharz


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Zastępca Komornika Sądowego

Krzysztof Czarciński

Dane obwieszczenia
Numer KW
KW PL1E/00005410/6
Opublikowane
02.09.2026
Wygasa
24.09.2026
Dane kancelarii
Zastępca Alicji Pedy Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Sierpcu Krzysztof Czarciński Kancelaria Komornicza nr III w Sierpcu
Adres kancelarii:
ul. Jana Pawła II 29 A/13, 09-200 Sierpc,